Kiralık katil olan kadın eski bir işi bitirmek için önceden çalışmış olduğu adamın karısını uzun araştırmalar sonucu buluyor. Ardından kadının barına giderek bir kaç yudum içki içmek istediğini söylediği sırada barın kapandığını görüyor. Kadınla biraz sohbet ederek lezbiyen taklidi yapıyor ve eve girmeyi başarıyor.

Psikopat kadın birilerini öldürmekten oldukça haz almaktadır. Bu kadınla sevişip boşaldıktan sonra onu öldürüyor ve asıl olay bu karının kocasında bitiyor. Eleman eve geldiğinde karısının cansız bedenini yerde yatarken görüyor. Etrafı silahı ile kontrol ettikten sonra kimsenin olmadığını görünce yerde yatan çırılçıplak sevdiğinin yanına gelerek olayın şokunu atlatmaya çalışıyor. Bu sırada katil hatun oradadır ve arkadan silahı dayayarak tetiği çekiyor.

Olay yerinden apar topar uzaklaşarak bir kasabaya gidiyor. Orada da bu kadına ihanet eden bir adam vardır, onun evini basmak için ağır namlulu silahları kuşandıktan sonra eve giriyor. 5-6 kişiyi öldürüp patronlarına ulaşacağı sırada kaslı adam bu kızı kıskıvrak yakalıyor. Ardından onu soyup çırılçıplak bırakarak kollarını sıvıyor.

Ceza niyetine bu karıyı götten sikeceğini söyleyerek yatağa yatırıyor. Ve evet! Söylediği sözlerin arkasında durarak götten beceriyor. Fakat ihanet soğuk yenen bir yemektir. Saçlarını topladığı iğne ile işi bittikten sonra patronunun boynuna saplayarak onu öldürüyor. Götten sikişerek boşaltabilen tek kişiyi de öldürerek seks sırasında aldığı keyfi ikiye katlıyor. Çünkü bu hatun bir psikopat!

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • SkillJZ 5 ay ago

    Kardeşim hatunun ismi lazım seriiiii

    • Admin 5 ay ago

      Merhabalar oyuncuların isimleri Manuel Ferrara, Kortney Kane & Emily Addison