Pandemiden dolayı iş alımları durmuş çalıştığım yerden de kovulmuştum. Evimizin tek kazancını sağlayan karıcımdı. Sabah erkenden çıkar akşam eve geç gelirdi. Yoğun bir tempoda çalışıyordu. Sabah olduğunda eşimi uğurlayıp televizyonun başına oturdum. Hiç bir şey yoktu kanallarda mal mal dolaşıyordum. Sonra evimizin küçük kızı gelip duş alıp stres atıcağını söyledi. Sakıncı olup olmadığını sordu ve banyoya gitti.

Üvey kızımdı sonuçta vücudu çok taze ve güzel gözüküyordu. Aklımdan çıkartamıyordum seksi götünü hemen ardından banyonun kapısına doğru yöneldim. Telefonu çıkartıp minik şeftalisini ve ikizlerinin fotoğraflarını çekiyordum. Sikim çok sertleşmişti dayanamıyordum. Pürüzsüz şekilde gözüken amcığı beni çağırıyordu. Canım üvey evladım her bir detayı kusursuz. Tam sikime layık. Küvetin içinde oturmuş kulaklıkla şarkı dinlerken. Fırsat bu fırsat hemen içeri geçip soyundum.

Yanına suyun içine girdim. Sessiz bir şekilde oturarak büyük sikimi görmesini sağladım. Aletimi görünce yerinden hopladı resmen şaşkınlığa uğramıştı. Suyu idareli kullanalım diye bu şekilde beraber duş almalıyız dedim. Dalgamın boyutu onu etkilemişki annem bu yarağı nasıl alıyor ağızına sorusuyla kendin denemek ister misin bak bakalım diye cevap verdim. İki üç sefer gırtlaklayarak kıvama gelmişti. Dar amcığını sikmeye hazırdım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

7 Comments