18 yaşında olmama rağmen annem hala beni cezalandırıyor. Eğer onun kurallarına uymazsam dışarıya çıkmamı yasaklıyor. Üvey babam bu konuda daha anlayışlı olsada kararları anacığım veriyor. Hatta bugün dişlerimi fırçalarken üvey babam gelip nasıl olduğumu falan sordu. Beni üzgün görünce onunda suratı düşüyor bunu anlayabiliyorum. Gece olduğunda ise herkesin uyuduğundan emin oldum. Yasaklar çiğnenmek için vardır değil mi? Gizlice dışarıya çıkıp erkek arkadaşımla buluştum.

Cinsel ilişkiye girecektik fakat benimkinin siki sertleşmeyince oda olmadı. Boşuna boşuna risk aldım ve evden kaçtım. Sabaha karşı sessizce eve gelip ayakkabılarımı elime aldım. Çaktırmadan odama gidiyordum ki üvey babam salonda yatıyormuş. Beni yakaladı ve odama geldi neler yaptığımı sordum. Bende dürüst cevaplar verdim, gece kaçıp erkek arkadaşımla buluştuğumu fakat korkmaması gerektiğini söyledim.

Çünkü sevgilimin siki kalkmadığı için bir haltlar yiyemedik. Bu anlattıklarımı sır olarak tutmasını söyledim ve tamam dedi. Eğer bana annemden daha çok inanıyorsa iş bitmiştir demektir. Karşısında soyunup beni sikmesini istedim çünkü birliktelik yaşasak bile bunu gidip karısına anlatmayacağından emindim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.