Filmimiz efsane bir konuya sahip, mobil masaj stüdyosu açan adamlar reklam için kız arıyor. Yolda yürüyen evli çifti görünce teklif ediyorlar. Karısının reklamda oynaması karşılığında ücretsiz masaj veriyorlar. Çift bu fırsatı kaçırmak istemiyor ama kadının başına neler gelecek hep birlikte göreceğiz. Dışarıda bekleyen adam kamyonun içinde neler döndüğünden habersizdir.

Kızları düdüklemek için harika bir kılıf uyduran adamlar bu işin ekmeğini yiyor. Yukarıdaki satırlarda bahsettiğim gibi evli çifti kafalayıp seyyar masaj salonuna götürüyorlar. Hatta adamın güvenini kazanmak için kocasına içeriye girip göz atın beğenecek misiniz diye yol yapıyorlar. Çift tırın arkasına girdiğinde içeride harika bir masaj salonu onları bekliyor. Şöylede bir farklılık var mutlaka bahsetmek gerek, duvar diye bir şey yok. Her yeri cam yapmışlar, içeriye girdiğinizde dışarıyı görebiliyorsunuz. Fakat sokaktan geçen insanlar içeriyi göremiyor.

Tek taraflı camın arkasında karısını siktiler adam kapıda bekledi

Böylece yoldan geçen arabaları, yürüyen insanları izleyerek masajınızı yaptırabiliyorsunuz. Şimdi gelelim kaldığımız noktaya, içeriyi beğendikten sonra hatun reklam filminde oynamayı kabul ediyor ve karşılığında ücretsiz masajı alıyor. Başlayacakları sırada içerisinin küçük olduğunu söyleyip kadının kocasını dışarıya alıyorlar. Masaj başladığında ise sonunun mutlu biteceğini kimse bilmiyor. Kadını yağlayıp elleriyle ovalamaya başlıyor, minik minik cinsel bölgelere doğru ilerliyor.

En son karıyı zevke getirince film burada kopuyor. Camın arkasında kaşarı deli gibi pompalıyorlar fakat eşinin bundan haberi yoktur. Dışarıdan tek görebildiği kamyonun ara sıra durduğu yerde yaylandığı oluyor 🤣 Sonu mutlu masaj bittiğinde ise kendi aralarında anlaşıp bunu gizli tutacaklarına söz veriyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments