Bugün kendime dedim ki… Ben bu kızımı neden bu zamana kadar sikmemişim? Ukala ve şımarık tavırları beni bütün gün deli etti. Şimdi biraz detay vereyim, eşim iş için erkenden çıkıp evden gitti. Hafta sonunu kızımla aynı evde geçirmek zorunda kaldım. Çok uzun zamandır birlikte vakit geçirmediğimiz için ne kadar şımardığını fark edememişim.

Salonda film izleyeyim dedim geldi yanıma oturdu, ağzını şaklata şaklata cips yedi durdu. Sabah kahvaltı hazırladım, ben yemem dedi dolaptan sandviç çıkardı onu yedi. Bir insan bu kadar uyumsuz olabilir mi? Hareketleri bütün gün gözüme çarptı. En son olayımız ise çamaşır makinesinin başında gerçekleşti. Hanımefendi kendi kirlilerini yıkayacak diye benimkileri çıkarıp bir köşeye fırlatmış.

Bu bardağı taşıran son nokta oldu, ona bağırmak için yanına gittiğimde domalmış halde gördüm. Külodu o kadar inceydi ki göt deliği belli oluyordu. Dünya benim için bir kaç saniye dönmeyi bıraktı desem yalan olmaz. Kendime hakim olamayıp tüm günün acısını çıkarmak istedim. Fermuarı açıp dalgayı çıkarıp ağzına verdim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.