Mahallenin eski kaşarlarından olan olgun teyzemin iç çamaşırı dükkanı var. Bende okul bitince iş bulamadım ve onun yanına gelip çalışmaya başladım. Yeni gelen malları yerleştirirken bir yandan sohbet ediyorduk.

Benim suratımın asık olduğunu görünce neler olduğunu sordu. Dün akşam sevgilimle ilişkiye girmek istiyordum fakat kendisi beni düzmek istemediğini söyledi. Bende olayı olduğu gibi kaşar teyzeme anlattım ve kendisi o çocuğu bırakmalısın diye sövmeye başladı küfürler etti.

Bayan olmasına rağmen erkek gibiydi, hayatta onun gibi dik durmamı söylüyordu. Ayrıca sevgilimi bırakmam gerekiyormuş bana sürekli başka erkeklerle seks yaparak mutlu olabileceğimden bahsetti. Biz bu konuları konuşurken içeriye iki erkek müşteri geldi ve iç çamaşırı baktıklarını söylediler.

Teyzem onları görür görmez büyük penisli olduğunu uzaktan anladı. Müşterinin yanına gidip bizzat ilgilendi ve onlara penislerinin büyüklüğünü sordu. Gelen cevaba göre üçgen külot verip giyip gelmelerini istedi. Adamlar soyunma kabininden çıktıklarında sokak direği gibi penisleri vardı.

Teyzem dördümüzün eve geçip seks yapmasını istedi, adamlar zaten dünden razıydı fakat ben kararsızdım. Bana sormadığını emir verdiğini söyledi. Hiç tanımadığım iki herifle grup seks yapma fikrimi aklımı başımdan almıştı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments