Mor elbisesi olan hatun hırsızlık yapmaktadır. Para kazanmakta zorlandığı için istediği kıyafetleri alamayan ve kötü yola düşerek hırsızlığa başvuran bu siyah saçlı kadın girdiği mağazadan eşya çalarken yakalanıyor. Güvenlik görevlisi dükkandaki gizli kameralardan olan biteni görünce kadını güvenlikle ilgilendiği odaya alıyor. Telaşlanan kadın ne olduğunu bilse de salak yaparak kurtulmaya çalışıyor.

Dişli çıkan adam ise ona hiç taviz vermeden kayıtları izliyor. Onun fotoğraflarını çekiyor ve saç telini inceliyor. Kadın bu sırada eşyaları saklayacak yer arıyor ve üzerinde bulunmamasını istiyor. Ona dokunmaya başlayan adama karşılık “çek o ellerini üzerimden” diyerek adamın polisi aramasını istiyor. Görevli de polisi ararsam geceyi nezarette geçirirsin diyerek bir yere kadar gidiyor ve hatun telefonuna sarılarak birilerini arıyor.

Telefonu çok az çektiği için aradığı kişiye ulaşamayan hırsız kadın çaldığı kolyeleri amına sokuyor. Vajinasını çaldığı eşyaları adamın göremeyeceği bir yerine soktuktan sonra elbisesini ve oturuş pozisyonunu düzeltiyor. Geri gelen adam kadını ayağa kaldırarak üzerindekileri çıkartması gerektiğini ve çaldığı malları iade etmesini ısrarla söylüyor. Bu kahpe ise inatla yalan söylemeye devam ederek işleri zorlaştırıyor.

İç çamaşırlarıyla kalan kadın suçunu bir miktar kabul ettiğinden dolayı adamın söylediklerini yerine getirir ve yavaş yavaş üzerindeki her şeyi çıkartır. Taki adam kadının amına bakıp inci kolyeyi bulduktan sonra. Aaaa bakın burada ne var! Yakalanan kadını polise vermekle tehtid ediyor ve ona dokunmaya başlıyor. Kadın ise yakalanmanın bedelini bu adamın penisini yiyerek ödüyor ve gitmekte özgür kalıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • Escinsel sevmeyen turk 1 sene ago

    Bebegin ismi

    • Escinsel sevmeyen turk 1 sene ago

      Kizin ismi alina belle ama admin bu esmer Kizin ismini bul be bulamadim :/