Finans şirketinin ceosu olan annem sürekli çalışıyor ve iş seyahatine çıkıyor. Belki birkaç ay bile eve uğramıyor. Bugün ise mutfakta tezgahı silerken annem mutfağa girdi ve tabiki her zaman olduğu gibi iş görüşmesi yapıyordu. Ona ne kadar seslensem bile beni duymuyordu beni fark etmemişti bile telefonu kapattı ve bana sarıldı. Doğum günümü unuttuğu için ona biraz kırgındım ardından annem bana aldığı hediyeyi getirdi. Fakat ben artık para vererek aldığı şeylerden hoşlanmıyordum benimle vakit geçirmesini istiyordum. Biraz sohbet ettikten sonra anneme bütün içimdeki sıkıntıları anlatıyorum. O ise “-Senin için her şeyi yaparım” dedi. Bende ona kız arkadaşımdan ayrıldığımı söyledim, daha önceden ona kız arkadaşım olduğunu söylemiştim fakat unutmuş bile. Kız arkadaşım olduğunu öğrenince çok şaşırdı. Artık olmadığını söyledim ve farklı arzularım olduğunu söyledim.

Annem “-Ne demek istiyorsun” dedi. Ben ise “-Kız arkadaşımla eskiden çok fazla seks yapardık ve şu an bunun yokluğunu çekiyorum” dedim. İşkolik annem ise “-Benim düşündüğüm şeyi mi ima ediyorsun kız arkadaşınmışım gibi mi davranayım istiyorsun” dedi. İlk başta aklımda öyle bir fikir yoktu sadece annemden beni şefkatli kollarının arasına almasını istiyecektim. Üvey annem bana öyle yaklaşınca benimde fikirlerim değişti ve üvey annemden sakso çekmesini istedim. İlk başta agresif bir tepki versede kabul etti ve yarrağımı yalamaya başladı döllerimi yutana kadar devam etti. Sonraki gün ise salonda çalışırken yanına gittim biraz onunla vakit geçirmek istediğimi söyledim fakat çok işi olduğunu söyledi. Geçen sefer yaptığımız şeyden çok keyif aldığını söyledi elimi tutup göğüslerine doğru götürdü.

Ne istediğini çok iyi biliyordum, pantolonunu çıkartıp amcığını yalamaya başladım ve onu zevkten orgazm edene kadar devam ettim. Tatmin olduktan sonra işine odaklanması için onu rahat bıraktım. Sonraki gün annem güzel yatak odasına güzel haberlerle geldi tatile çıkacağını ve benide yanında götüreceğini söyledi. Ardından bana da küçük bir süprizi olduğunu söyledi ve bu arada soyunmaya başladı. Yarrağımı iyice yaladıktan sonra yatağa geçip domaldı ve minik amcığına sokmamı istedi. Bir güzel siktikten sonra ağzına boşaldım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.