Bugün sevgililer günüymüş, ama benim hiç umurumda değil. Annem evde akşam yemeği için hazırlık yapıyor ve salonu süslüyor. Balonlar şişiriyor ve romantik bir atmosfer yaratmaya çalışıyor. Ama benim için hiçbir anlam ifade etmiyor. Gözüm sürekli annemin kısacık kot şortuna takılıyor ve bu beni rahatsız ediyor. Gerçekten utanç verici bir durum. Gözlerimi kaçırmaya çalışıyorum ama bacaklarına bakmaktan kendimi alamıyorum. Hemen kafamı çeviriyorum ama ister istemez aklımda kalan görüntüyle baş başa kalıyorum. İstemeden ereksiyon durumuna geçiyorum ve bu beni daha da rahatsız ediyor. Annem o sırada yemeklerle ilgileniyor, ben ise kendimi bir köşeye çekiyorum.

Kendime kızıyorum, bu kadar basit bir şey karşısında neden kendimi kaybediyorum diye. Kendimi kontrol etmeliyim, bu şekilde davranmak doğru değil. Bana bakarak yaptığı seksi hareketler aklımdan gitmiyor. Önümde eğilip göğüs dekoltesini göstermesi olsun, kısacık şortla bacaklarını açarak eğilmesi olsun. Düşündükçe off bu karıya çakmalıyım diyorum. Kendimi toparlamalıyım ve normal davranmalıyım. Ama hala annemin şortu aklımda, bu beni rahatsız etmeye devam ediyor. Babam eve gelmeden bunu sikmeliyim diye tekrar düşünceler aklıma geliyor.

Sonra dur yapma etme peder duyarsa her şey kötü olur diyorum. Bu şekilde davranmam doğru değil. Annem yemeklerle uğraşırken salonun bir köşesinde şişik balonları elime alıp 31 çekme fikri aklıma geldi. Annemin dekoltesini ve bacakların hayal ederek balonları amcık gibi düşündüm. Arasına sokup gidip gelmeye başladım, bu sırada çıkardığım sesleri duyan sarışın mature çok geçmeden yanıma gelip beni yakaladı. Sorun değil bütün gün kısacık şeyler giymem seni azdırıyor biliyorum dedi. Eğer aramızda kalacaksa seni bir kereliğine boşaltabilirim dedi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.