İki samimi arkadaş birlikte vakit geçirmek için bir evde buluşur. Sarışın olan minik kız, esmer olanın babasıyla birliktelik yaşadığı için onlara giderek o evde vakit geçirir. Ardından arkadaşıyla otururken lavaboya gitmem gerekiyor diyerek odadan çıkar ve arkadaşının babasına vurdurmaya gider. Bu sırada odada kalan kız kankasının telefonunu kurcalayınca kendi babasıyla aşk yaşadığını anlar ve ondan intikam almak için onun evine giderek babasıyla işi pişirmek ister.

Sarışın genç kız bu durumdan şüphe duyduğunda kendi evine dönerek bunları iş üstündeyken yakalar ve onun babasını arayarak durumu anlatır ve çabuk bize gel diyerek adamı çağırır. Bu duyduklarına inanamayan adam koşarak olay yerine gelir ve sevişen çifti suç üstünde yakalayınca aralarında bir kavga çıkar. Bu kavgayı dindirmenin en güzel şekli kızları değiştirerek sikmek olduğu için babaların ikisi de buna onay verir ve güzel bir grup seks yaparak üstlerinde ki sinirleri atarlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments

 • murat 10 ay ago

  tşkler admin harika bir videoydu lütfen bu tur videolara ağırlık verin

 • Ce....t 10 ay ago

  Kafayı yedim iyice burdaki videoları izleye izleye 🤤

 • Franco 10 ay ago

  Harika bir video olmuş fakat bazı konuşmaları cevirmiyorsunuz neden oysa çok güzel iş çıkarıyorsunuz ve bu tür filmler hakikatten çok izleniyor konulu bir video daima ilgi çekici hele birde ensest oluşu muhteşem oluyor devamını sabırsızlıkla bekliyorum

 • TARIK 10 ay ago

  harika. kendimden geçtim. çok teşekküler