Şöhret konusunda problem yaşamayan çift çok çalışıp hayatın tadını çıkartıyor. Son zamanlarda karısının stress altında olduğunu gören adamcağız onun bu haline çok üzülüyor. Eşini rahatlatmak için penisini kullanmayı düşünüyor fakat erken boşalma sorunu yüzünden bu işi yapamıyor. Açıkcası kadınına yetemediğini kendiside iyi biliyor. Özel müşterilere hizmet veren masaj salonu olduğunu öğrenince eşinin koluna girip onu buraya getiriyor.

Hiç gerek yoktu ben evde televizyon izlerdim diyen kızıl saçlı kadının ise az sonra olacaklardan haberi yoktur. Kocasının isteği üzerine kıyafetlerini çıkarıp masaj masasına yatıyor. Adamda masaj odasına bakan camın arkasına geçip olan biteni izlemek için hazırlanıyor. Masör odaya girdiğinde ise hatunun bacak arasında ellerini dolaştırmaya başlıyor. Rahatladınız mı efendim diyede sormayı ihmal etmiyor.

Dövmeli olgun müşterisini parmakladıktan sonra dalgayı çıkarıp ağzına vermeye kalkıyor. Kaşar ise gözlerine inanamıyor ve eşim burada yapamam diyor. Masörde tüm bu yaşananları kimin organize ettiğini sanıyorsun deyince karının kafada şimşekler çakıyor. Hemen kendisine uzatılan sıcak dondurmayı yalamaya başlıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments