Sabah salonda ki koltuğun üzerinde bir bilgisayar bulan kadın, oğlunun bilgisayarı olduğunu anlayınca içini açıp biraz kurcalamak istiyor. Bu sırada bilgisayarda açık olan +18 filmi görünce, oğlunun olgun kadınlardan hoşlandığını anlıyor. Çok geçmeden içeri gelen oğlan, annesini bilgisayarını kurcalarken görünce kadının üstüne giderek bilgisayarımda ne yapıyorsun gibi sorular soruyor. Zavallı kadın durumu açıklayamayacağı için banka hesaplarıma bakıyordum gibi basit yalanlar söyleyerek oğlunu atlatmayı başarıyor.

Eleman annesinin elinden aldığı cihazla birlikte banyoya giderek çavuşu tokatlamaya başlıyor. Bu sırada oğlunun bu tarz bir girişimde bulunacağını bilen kadın, onun peşinden giderek oğlanı suç üstü yakalıyor. Eli sikinde annesine yakalanan oğlan ise hemen toparlanmak istese de kadın çoktan her şeyi görmüş vaziyette olduğu için içeri giriyor ve onunla bir anlaşma yapmak istiyor. Kendi finansal durumlarını düzeltmesi için oğlundan bir kaç taktik istiyor ve bunun karşılığında onunla birliktelik yaşıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • berk 2 ay ago

    admin site çok güzel fakat şu videoların girişindeki introda yer alan ses efektlerini kaldır lütfen 6-7 tane ses efekti kullanmışsın çok amatörce duruyor. Onun haricinde her şey güzel. Bir de son olarak MissaX videolarını TabooHeat videolarından da çeviri yaparsan çok iyi olur. Kolay gelsin