Olgun annemin bikinisi küçük geliyordu yada bilerek bunu giyiyordu. Göğüs dekoltesine baktığımı fark etti ve yanıma gelip sikime dokunmaya başladı. Otel odasında onu kucağıma alıp hoplatmaya başladım.

Herkese merhabalar şimdi sizlere dövmeli annemin amcığını nasıl siktiğimi anlatacağım. Babam sürekli çalıştığı için yaz dahil olsa tatillerde bize eşlik edemiyor. Genelde kredi kartını veriyor ve annemle biz tatile gidiyoruz. Bu senede diğerlerinden farklı değildi.

Kısa saçlı sarışın annemle birlikte havuzlu güzel bir otel bulduk. Kocaman odası olduğu için aynı yerde kalabilirdik. Neyse geldiğimiz gibi yerleştik, biraz yol yorgunluğu olduğu için kanepeye oturup dinleniyordum. Enerjisi bitmeyen milf mom ipli bikinilerini giymiş karşıma geldi. Hadi havuza inmiyor muyuz diye sordu.

Yorgun olduğum için gelmeyeceğimi söyledim fakat fırlayan memelere bakmamak mümkün değildi. Ayrıca alt tarafta bacağı ile amcığın kesiştiği yerde yeni kesilmiş kılları görünüyordu. Babam yokken bu şekilde giyinmesi ne kadar doğruydu bilmiyorum. Bütün erkeklerin anneme bakacağı belliydi.

Tabi bu karşımda konuşurken benim dalga kalkmaya başladı. Bunu fark ettiği gibi gelip yanıma oturdu ve şortun üstünden okşamaya başladı. Uzun zamandır babamın onu sikmediğini söyledi. Benim elimi tutup memelerine götürdü. Çekinmeden okşayabileceğimi söyledi, eliyle bikinisinin altını yana doğru sıyırdı. Dövmeli amcığını görünce kendimi tutamadım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments