Babam sabah erkenden kalkıp işe gitti, bizde okul toplantısına katılacağımız için annem beni uyandırmak için odama girdi. Hala yattığımı görünce geç kalacağız diye fırça çekti. Yatağıma zıplayıp geçen gün yaşadığımız yakınlaşmadan bahsetti. Kendisiyle yakınlaşmak için fırsat kolluyorum, bu anı kaçıramazdım. Çıplak yattığım için penisimi gizleyen tek şey üzerimdeki çarşaftı. Elimle kıvırıp yana fırlattım.

Yarağımda karşı karşıya kalan annem sabah ereksiyonumu görünce şaşkına döndü. Toplantıdan daha önemli şeyler vardı😅 Büyük çavuşum aklını başından almaya yetmişti bile, eliyle dokunup kavradı ve yaklaşıp “Babanın ki bu kadar büyük değil, ilk evlendiğimizde her gün birlikte oluyorduk. Şimdilerde ise bana vakit ayırmıyor.” Sonrasında yaklaşarak ağzına aldığı vakit sıcaklığı hissettim. Babamın yoğun iş temposu yüzünden onu eskisi kadar düzmediğini iyi biliyordum. Azgın anamın güzelce pompalanmaya ihtiyacı vardı. Üzerime çıkıp harika kıçıyla twerk yaparak içinde gezdirdi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

6 Comments

 • can 7 ay ago

  admin kadının adı be nolur söyle

  • Admin 7 ay ago

   Merhabalar Can, sanırım filmi sararak izledin. Başına bakarsan 12. saniyelerde oyuncu ismini yazdık oradan öğrenebilirsin.

  • Lavuk 6 ay ago

   Ashley Alban

 • Nuri 7 ay ago

  Neden çok donuyor?

 • Jwfjj 6 ay ago

  Admin bu kadının whochores de bitane daha videosunu atmıştın lütfen atarmisin ya da kaçıncı sayfada