20’lerin sonlarında olmama rağmen gönlümü benden çok daha büyük bir erkeğe kaptırdım. Sevdiğim bu adamın birde oğlu vardı. Evlendiğimizde paket halinde ikisi birlikte geldiler. Yani hiç zahmete girmeden üvey oğlum olmuş oldu. Bu detayları size aktardıktan sonra konuya girmem gerektiğini düşünüyorum. Bugün kendimi biraz halsiz hissettiğim için odama geçim yatağa uzandım. Herkes gibi elimde telefon bende sosyal medyaya kendimi kaptırmıştım.

Ev hali olduğu için altımda kısacık bir elbise vardı. Kocamın işten dönmesine saatler vardı. O gelene kadar uzanayım daha sonra kalkıp yemeği hazırlarım diye düşünüyordum. Bu sıradan günü enterasan hale getiren kişi üvey oğlum oldu. Odama gelip yanıma uzandı ve bir kaç şey hakkında sohbete başladık. Israrla yanımda oturuyor salak salak sorular soruyordu. İçimden hadi siktir git beni yalnız bırak diyordum ama pek faydası yoktu.

Sohbet sırasında üvey oğlumun beni salakta süzdüğünü fark ettim. Bacağımdaki dövmeleri sorup duruyordu, işi biraz daha ilerletip bacaklarıma dokunmaya başladı. Amacının başka bir şey olduğunu bu dakika fark ettim. Sapık bildiğin beni elliyordu, durup düşündüğümde benim yaşıtım babası değil aslında üvey oğlumdu. Ufak bir kaçamak yapmaktan kimseye zarar gelmeyeceğini düşündüm, boş bir anıma denk geldi ve sikini ağzıma aldım. Sonrada beni sikmesine izin verdim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.