Çok uzun yıllardır ailesinden ayrı bir şehirde yaşayan eleman, işten atıldıktan ve kız arkadaşıyla ayrıldıktan sonra eve dönmeye karar verir. Uçak yolculuğu ile kendi şehrine döner ve ailesinin evine gelir. Kapıyı açan kişi kız kardeşi olunca ona büyük bir hayranlıkla bakarak “-Ne kadar büyümüşsün.” diyerek kucaklaşır.

Kaslı kollarıyla hatunu kucağına alır ve sıkıca sarıldıktan sonra birlikte evi gezerler. Yoldan geldiği için yorgun olan eleman, duş alıp biraz uyumak ister. Kız kardeşi ona banyonun yerini gösterdikten sonra kapının dibinde bekleyerek banyo yapan ağabeyini dikizler ve kendisini okşamaya başlar. Eleman duşu bittikten sonra odasına gelir ve yatağa yatar. Kız kardeşi de onunla birlikte uyumak ister ve birlikte biraz kestirirler.

Bu sırada erkek kardeşinin uykuya dalmasını bekleyen azgın kız, elemanın üstünde ki yorganı sıyırır ve büyük yarağına bakarak sanki onu içine alıyormuş gibi hayal kurarak mastürbasyon yapar. Kendisini kaybettiği için inlemeye başladığında ağabeyi uyanır ve onu yakalar. Bu saatten sonra ilişkiye girmeleri kaçınılmaz olduğu gibi nitekim öyle olur ve abi kardeş sikişi yaparlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments