Çıplak yatan evli kadın uyandığında kendi vücudunu okşayıp duruyor. Yanına baktığında ise her zamanki gibi kocası yoktur. Yatakta dönüp dururken odaya kravatını bağlayan kocası giriyor. Hanımefendinin hemen gözlerinin içi parlıyor ve eşini yanına davet ediyor. Sabah seksi yapmak istediğini söylüyor fakat aldığı cevap olumsuzdur. Çünkü adamın çok önemli bir iş görüşmesi vardır ve acil çıkması gerekmektedir.

Eşi gittiği gibi eski sikiş albümünü çıkaran kadın sayfalara göz atmaya başlıyor. Evlilik öncesi ilişkiye girdiği erkeklerle fotoğraf çektirip kendine hatıra kalmasını istemiştir. Sabah yaraksız kalınca haliyle eski günleri düşünüyor. Albümün son sayfasına geldiğinde ise bir tane yaprağın boş kaldığını görüyor. Oysa her sayfanın dolu olması gerekmektedir.

Acil birileriyle ilişkiye girmem gerek ama kim diye düşünürken kapı çalıyor. Pizza getiren eleman acaba ne kadar şanslı olduğunu biliyor mu? Hatun hemen onu kaptığı gibi yaka paça içeriye çekiyor. Yatak odasında kocasını pizzacı elemanla aldatırken yakalanıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments