Evde tek tuvalet olunca biraz sıkıntılar olabiliyor. Çok sıkışsanız bile eğer anneniz kullanıyor ise beklemek zorundasınız. Bugün Reagan ile buna benzer bir olay yaşadım fakat sonunun bu kadar mükemmel ensest ilişkiyle biteceğini asla tahmin edemezdim.

Banyoda büyük memeli annemi sikiyorum
Annemle geldiğimiz son durum.

Annem her zaman ki gibi geç kalktı duşa girdi. Bende o sırada çok sıkışmıştım ve çocuğu acilen işetmem gerekiyordu. Banyonun kapısı aralıkken ne zaman çıkacağını sordum. İki dakikaya çıkacağım diyen anneme inanmak pek içten değildi çünkü söylediği rakamın yanına bir sıfırda siz atın desem yalan olmaz. Biraz tutmayı denesemde bekleyemiyordum. Ya şişe bulup işemem gerekiyordu yada camdan aşağı, tabi bunları yapmayacağıma göre izin alıp duşakabinden çıkmamasını söyledim. Girip hemen işeyip çıkmaya mecburdum. Klozetin önüne dikelip kapağı kaldırdım tam işeyecektim annem sürgülü kapıyı aralayıp kafasını uzattı.

Annem duşakabinin kapısını açtı

Ne yapacağımı şaşırdım sikimi donuma geri sokmaya çalışsamda elimden pek bir şey gelmedi. Gözleri direk benim dalgaya dikmişti ama belli etmemeye çalışıyordu. One hemen işeyip gideceğimi söyledim ve sürgülü kapıyı kapatmasını rica ettim. Kapattı fakat tekrardan açması saniyeler sürdü. Eliyle benimkini kavrayıp çaktırmadan boyuna bakıyordu. Çok büyük olduğundan felan söz edince şok oldum. Çünkü aile içi seks pek aklımdan geçireceğim fantezi türü değildi. Israrla ellemesi üzerine kendime hakim olamamaya başladım. Sıkıp bırakıyordu ve bu harika bir duyguydu, hiç bir kız arkadaşımın bana yaşatamadığı heyecanı annemin sadece sikimi avuçlamasıyla yaşamıştım.

Ben istemeden olay aile içi sekse doğru gitmeye başladı

Yavaşça elleriyle ileri geri yaparak çekmeye başladı, her şey o kadar hızlıydı ki kafamdan deli sorular geçiyordu. Eğer bunu başkası duyarsa öğrenirse ne yapacaktım, istemeden bir yanım devam et sik şunu diyordu. Kendime yenik düştüm ve kapıyı sonuna kadar açıp ona istediğini verdim. Ağzına aldığında ki o hissi sizlere anlatamam. Biraz küvetin içinden yalamaya devam etti ve beni kimse şu saatten sonra durduramazdı. Yere uzanıp üstüme gelmesini öyle emmeye devam etmesini istedim. Duşun içinden çıktığında büyük memeleri görünce benim bütün film koptu arkadaşlar. Onun içinden geçmek istiyordum öylede yaptım.

Hdabla’dan öneriler: Babam annemi güzelce sikemiyor eminim daha iyisini yapabilirim

babam annemi güzelce sikemiyor
Bu olgun kadını babamdan daha iyi sikebilirim bundan eminim.

Babasının annesine fahişe gibi davranmasına üzülen çocuk ona karşı duygular beslemeye başlar. Sevgiye muhtaç kadını babasından daha iyi sikebileceğini düşünür.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments

 • Teliff 3 sene ago

  Admin video telif yemis

  • Admin 3 sene ago

   Merhabalar, telif yememiş anlık sunucu bağlantısında problem oluşmuştur. Tekrar dener misiniz kontrol ettim sorun yok.

 • motherfuck 3 sene ago

  admin bunun çevirisini yaparmısın

 • Sert sikiciiii 2 sene ago

  Admin işinde başarılısın devamını dilerim vu regaan fox nicola anitson katana kombat bunlarin alt yazili filimlerini atarsan cok iyi olur bence