Babamla birlikte aile değişim programına katıldığımız için yeni bir anne ve kız kardeşim olmuştu. Onlar ile ilk tanışmamızın ardından eve yerleştik ve biraz sohbet ederek birbirimizi tanıdıktan sonra gece kafaları vurup yattık. Ertesi sabah kahvaltı yaparken üvey annem mutfağa geldi ve üzerinde hiç bir şey yoktu. Onu görünce bütün hepimiz ağzımız açık bir şekilde baka kalmıştık.

Kendisi nudist olduğu için bedenini gizlemekten hiç utanmıyormuş ve bundan sonra buna alışmamız gerekecekmiş. Gözlerimi onun sivilceli kalçalarından alamıyordum ve ne diyeceğimi bilemiyordum. Ardından annem yoga yapmak için içeri gitti ve aklıma bir fikir geldi. Gidip onu gözetlemeye başladım ve ikinci el amcığına bakıp dikizlemeye başladım.

Bu sırada babamla kız kardeşim gelince suç üstü yakalanmıştım. Annem ise hiç utanmadan gelin hadi ailecek yoga yapalım dediğinde hemen donu indirdim ve yanına gittim. Bu sırada istemeden sikim kalkınca bunu gören üvey kız kardeşim bozuldu ve babamın sikine saldırmaya başladı. Babam olmaz etmez dese de azgın kardeşim istediğini almakta kararlı olduğu için grup yaparak yeni ailemizle tanıştık.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment