Adam telefonda whatsapp üzerinden türbanlı kız arkadaşıyla konuşurken nude fotoğraf ister. Buluştuklarında ise bakireliğini bozdurmamak için anal seksi tercih edeceklerdir. Ebeveynlerin eve dönecek olması onları tedirgin etsede risk alıp doyasıya ilişkiye girerler.

Bakireliğini bozdurmamak için anal seks altyazılı

Kapalı kızla çıkan eleman telefonda mesajlaşırken çıplak fotoğraflar atmasını ister. “Ben öyle nude resimler göndermiyorum” diyerek kibarca reddeden hatun iradesine yenik düşer. Üzerindeki bol kıyafeti biraz yukarıya sıyırarak sütyeninden bir kaç görüntü atar. İlk defa kızın vücudundan bir parça görebilen oğlan deliye döner ve anında kapıda biter.

bakireliğini kaybetmemek için ters ilişki yaşayan türbanlı çıtır
türbanlı kız sevgilisiyle anal seks yapıyor

Zil çaldığında kalkıp bakan lolita karşısında erkek arkadaşını görünce şok olur. Hemen sarılıp boynuna atlar ve neden geldiğini sorar. Sebebini ise çok uzakta aramaya gerek yoktur. Seksi pozlar verip whatsappdan atması üzerine geldiğini açıklar. Ailesinin eve gelecek olması karıyı tedirgin etsede çocuğu içeriye davet eder.

Kızlık bozdurma videoları izleyen adam

Birlikte üst kata çıkıp koltukta sohbet etmeye başlarlar. İkilinin canı birlikte seks yapmak istesede bu pek mümkün değildir. Lolita evlenene kadar bekaretini kaybetmek istemez. Lavuğun ise bu konuda bir fikri olacaktır. “Madem bakireliğini bozmak istemiyorsun, o halde neden arka kapıyı kullanmıyoruz? Anal seks yapabiliriz” diye öneride bulunuyor. Kızın kararsız olduğunu görünce biraz okşayarak onu zevke getiriyor.

Neyi var neyi yok soyup koltuğun üzerinde am yalama faslını başlatıyor. Zaten bir kere ereksiyon halindeki penise dokunan çıtır iradesine sahip çıkamaz. Az önce erkek arkadaşından gelen arka kapı teklifine olumlu yanıt verir. Ev halkı gelmeden işlerini hızlıca bitirirler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.