Genç oğlan ergenlik dönemine girince cinsel konuları öğrenmesi gerekir. Annesi bu konuları çocuğuyla konuşamaz, kardeşinden yardım ister. Teyzesi yeğenine yetişkin bir erkeğin ve kadının neler yapması gerektiğinden bahseder. Yakınlaşma ve ilişki sırasında dikkat edilmesi gereken konuları anlatacaktır.

Tek başına yaşayan teyzesinin evine giden ergen içeriye girip selamlaşma faslını geçer ve annesinin gönderdiğini söyler. Kardeşiyle telefonda konuşan sarışın durumdan az çok haberi vardır. Oğlana cinsel konuları hakkında ders vereceğini gayet iyi biliyor. Müsaade isteyerek yatak odasına geçiyor, üzerindeki kıyafetleri değiştiriyor.

“Bu seninle kadın bedeni hakkında ilk dersimiz olacak” diyerek derslere başlıyor. Kızların memeleri hakkında bilgiler verirken sütyenini çıkarıyor. Sivri uçlu göğüslerini yeğenine yakınlaştırıp ensest ilişkinin temellerini atmaya başlıyor. Çünkü daha önce yakından meme görmeyen çocuk ufaktan sikini kaldırıyor.

Seks konusunda bütün oyuncaklara sahip olan azgın teyze çekmeceden prezervatif çıkarıp eline takma penis alıyor. Oyuncak yarak üzerinde kondomun nasıl takılacağını ve çıkarırken nelere dikkat edilmesi gerektiğinden bahsediyor. Yırtmadan çıkarmak ve vajinaya giren tarafa dokunmamak oldukça önemlidir. Bir sonraki konu ise kayganlaştırıcı jel oluyor. Mastürbasyon sırasında cildin tahriş olmaması için kullanmasını öneriyor.

Cana yakın sarışın bunu üzerinde denememiz gerekiyor diyerek pantolonu çıkarmasını rica ediyor. Kayganlaştırıcı yağı ellerine dökerek saksoya başlıyor. Bir kaç dakika sonra yavaşça kafasını ağzına alıp öperek sıvazlıyor. Devam ettikçe mercimek fırına veriliyor ve ensest ilişki başlıyor. Sonlara doğru zevkten deliye dönen eleman teyzesini sikerek milli oluyor ve içine boşalıyor. Bunu annene söyleme sakın diyerek noktayı koyuyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

6 Comments