Uzun süredir bebek bakıcılığı yaptığı evde ev sahipleriyle oldukça anlaşan genç kız, ailenin dışarıda vakit geçireceğini bildiği için o gece evde konaklamak zorunda kalıyor. Tüm hazırlıkları tamamlayan karı koca, bakıcıya gerekli şeyleri söyledikten sonra “-Ofise sakın girme.” diyerek evden ayrılıyor. İçine ne kadar kuşku düşse de bunu yaparak iş verenlerinin güvenini kırmak istemeyen kız kendi halinde evde takılıyor.

O sırada bebek izleme monitörünün pili bitince, evdeki tüm odaları arıyor fakat şarj cihazını bulamıyor. Tek bakmadığı yer ofis olduğu için kendisine “-Sadece gidip şarj aletine bakacağım etrafı incelemeyeceğim.” diyerek söz veriyor ve sessiz bir şekilde odaya giriyor. İçeri girdiğinde kendi resimlerini ve saç tellerinin olduğu bir şişeyi görünce şaşırmış halde kapıyı kapatıyor ve ev sahiplerinin eve dönmesini bekliyor.

Geç saate eve gelen evli çift, genç kızda bir problem olduğunu anlayarak onunla konuşmaya çalışıyor. Evin hanımına gördüğü şeyleri söyleyen kız, gerçekleri öğrenmek istediği için dürüstçe odaya girdiğinden bahsediyor. Evli çift bu durumu açıklamak için kızı salondaki koltuğa getiriyor ve ona seni arzuluyoruz diyerek konuya dalıyorlar. Genç kızın da bu çifte karşı duyguları karşılıklı olduğu için inanılmaz bir grup seks yaparak bu geceyi eğlenceli bir şekilde geçiriyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • samet 1 ay ago

    mükemmel decamını mutlaka bekliyoz lütfen devamı