Zenci erkek arkadaşıyla oldukça mutlu olan platin saçlı güzel kadın ailesini mecbur etmek zorunda kalmıştır. Onu istemeye gelmişler ve babasına karşı çıkamadığı için adamla nişanlanmak zorunda kalmış. Zenci adam bu kızı ziyarete geldiğinde kavga kıyamet eksik olmuyor. Birbirlerini çok seviyorlar fakat başkası önce davranıp kızı almış, yetmezmiş gibi yüzüğü parmağına takmış. Sinirden etraftaki bardakları yere atarak kıran bebek ciddi anlamda çok üzgün.

Zenci ağabeyimiz ise onunla bir veda ilişkisi yaşamak ister.Kızı sakinleştirdikten sonra dudaklarına yapışır ve öpüşürler. Bu saatten sonra tek bir kelime bile etmiyorlar çünkü sadece bedenleri konuşuyor. Kadını tezgaha oturttuğu sırada bir yandan soyunduruyor diğer yandan sevişmeye devam ediyorlar.

Göğüslerinden öperek aşağıya iniyor ve kıllı vajinayı dil darbeleri atarak sulandırıyor. Sırayla birbirlerini yaladıktan sonra kızı yine aynı bankoda sırt üstü yatırarak içine giriyor. Büyük zenci penisi içine girdikçe kendinden geçen orospu, başkası ile nişanlandığını umursamadan hem ön deliğini hem de arka deliğini bu adam ile doldurmaktan büyük keyif alıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment