Ülkedeki seçim zamanı yaklaşınca başkanlığa adaylığını koyan kel kafalı adam gazetecilerin sorularını cevaplıyor. Kadının biri ona cinsellik hakkında sorular sorunca ortalık biraz karışıyor. Toplantıyı yarıda kesip perdenin arkasından kızı çağırıp arka tarafa çekiyor. İnsanların içerisinde neden rezil ettiğini sorup cezasını anında kesiyor.

Tamamen siyasi soruları cevaplamak, başkanlığa geldiğinde şehirdeki halkın sorunlarını çözmek isteyen aday çok farklı bir durum yaşayacaktır. Kendisine azgın bir bayanın yönelttiği “Am yalamayı sever misiniz? Bol tükürüklü sakso hoşunuza gidiyor mu? Haftada kaç kez mastürbasyon yaparsınız?” soruları yüzünden rezil oluyor. Cevaplamaktan kaçsada topluluk baskı yapıyor ve cevaplayın lütfen diye bağırıyor. Kendi özel hayatı hakkında bilgiler veren başkan adayı rezil olup konuşmayı yarıda kesiyor.

Ateşli gazetecinin niye bunu yaptığını anlamak için gizlice onu arkaya davet ediyor. Kel adamın suratına baka baka merak ettiğim soruları sordum sadece diyor. Bana amını mı yalatmak istiyorsun fahişe diyerek duvara dayayıp soymaya başlıyor. Cinsellik ile ilgili meraklarını göstererek bir bir gideriyor. Haliyle büyük memeli hatundan güzel görüntüler ortaya çıkıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

10 Comments