Sabahın erken saatlerinde uyandım ve yataktan kalktım. Karım da uyanmıştı ve beraber kahvaltı yapmaya karar verdik. Kahvaltı masasında otururken, güzel bir sohbet eşliğinde karnımızı doyurduk. Sonrasında karım, işleri için evden çıkıp gitti. Karımın evden ayrılmasıyla birlikte içimde tuhaf bir his belirdi. Birdenbire kendimi yalnız hissettim ve bu yalnızlık hissi beni rahatsız etti. Bu sırada aklıma, başka bir kadınla vakit geçirmek geldi.

Hemen telefonumu elime aldım ve daha öncesinde bir kaç kez görüştüğüm kadına mesaj attım. Ardından hızlıca hazırlanıp, onu evime davet ettim. Kadın evime geldi ve biz birlikte zaman geçirmeye başladık. Bu güzelliğin ayakları ilgimi çekiyordu. Kadının topuklu ayakkabılarını çıkartıp ayak parmaklarını yalamaya başladım. Tam en keyifli yerindeydim tam o sırada, kapı açıldı ve karım içeri girdi. Beni başka bir kadınla salonun ortasında ayak fetişi yaparken uygunsuz halde yakaladı.

İlk anda sinirlenmiş gibi göründü ama sonrasında bana anlayışla yaklaştı. Kızmadı, bağırmadı, hatta nasıl bu kadar sakin kaldı bilemiyorum. Yanıma oturdu ve onu aldattığım kadının ayaklarını benimle birlikte yalamaya başladı. Eşimin bu tepkisi bizi harika bir fanteziye doğru sürükledi. 3lü grup seks fikri kulağa çok hoş geliyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.