Her barista filmdeki arkadaş kadar şanslı bir geçiremiyor olabilir. 40 yaşındaki olgun bayan kahvenin kremasını beğenmiyor. Barın arkasına geçip sperm kreması istediğini ifade ediyor. Bunu dillendirmek yerine direk genç adamın önünde yere çöküp pantolonun fermuarını açıyor. Sıvazlama eşliğinde ağzına alıp aşkla yalıyor.

Tezgah altında olgun müşterisini sikerken kahve yapmaya deva metti
Barista çocuk mature müşterisine tezgah altında patlatıyor

Az sonra olacaklardan haberi olmayan barista sıradan bir gün geçirmektedir. Bir adam gelip filtre kahve istiyor, alırken biraz sessiz olur musunuz gazete okuyacağım diyor ve çocuğa bahşiş bırakıyor. Köşeye geçip sıcacık içeceğini yudumlarken gündemi takip ediyor. Hemen arkasından gelen müşteri ise bizim azgın mature oluyor. Dükkana girdiği anda yüksek sesle bağırarak telefonla konuşmaktadır.

Çalışanın sessiz olur musunuz uyarısını pek dikkate almıyor. Sonrasında üst satırlarda bahsettiğimiz gibi yoğun bir kremalı içecek istiyor. Oğlan bir kaç kez deneme yapsada müşterinin istediği bu değildir. Tekrar tekrar deniyor ama bir türlü olmuyor. Sonrasında 40 yaşındaki bayan yoğun ve taze istediğini söylüyor. “Üzgünüm hanım efendi ne demek istediğinizi anlamadım.” diyen şaşkın bir şekilde bakıyor.

Ben sana nasıl yapman gerektiğini göstereceğim diyerek barın arka kısmına geçiyor. İşçi hemen bu tarafa müşterilerin geçmesi yasak diye uyarsada bu ateşli kadının hiçbir şey umurunda değildir. Direk penise yapışıp derdinin ne olduğunu gayet iyi anlatıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments

  • Ensest sever 2 sene ago

    Amdin editler falan başarılı ; ensest atmaya devam mümkünse genç

  • ROTASIZ 2 sene ago

    VİDEOLARIN HEPSİNİ TERCÜME EDİN YARISINDAN ÇOĞUNDA TERCÜME YOK

  • Sexs Sever 2 sene ago

    Admin Johnny sins banyo sexs i gelsin