Sert yapıda bir anneye sahip olan genç oğlanın evde pek huzuru yoktur. Annesi sürekli iş yaptırıp evi toplamasını söyler. Oda annesine azdırıcı ilaç verip intikamını alacaktır. Şimdi gelin tam olarak neler oluyor biraz daha detaylandıralım.

Salonda koltuğa yayılan kadın çocuğa seslenip yanına çağırıyor ve odasını toplayıp toplamadığını soruyor. Biraz şüpheli cevaplar veren çocuğu sıkıştırıp temizlediğinden emin olmak istiyor. Hatta birazdan kalkıp kontrol edeceğim eğer yalan söylüyorsan senin için kötü olur diyor. Oğlanın sürekli oyun oynayıp arkadaşlarıyla dışarıda gezmesinden şikayet ediyor. Sorumluluk sahibi olmadığı için habire kafasının etini kemiriyor.

Kaltak annemin gazozuna ilaç atıp içine boşaldım

Bütün olay annenin bir şeyler içmek istemesiyle başlıyor. Çocuğundan bir bardak çay istiyor. Bunun üzerine mutfağa giden eleman sinirlenip sayıp sövmeye başlıyor. Anasının kaltaklaşmasına kızıyor ve yaptığı içeceğin içine azdırıcı ilaç atıyor ve hiçbir şey olmamış gibi gelip veriyor. Bir yudum alan kadın tadında enaylık olduğunu fark ediyor ama içmeye devam ediyor. Çünkü çocuğundan böyle gavatlık asla beklemiyor.

Hatun içeceğin yarısına geldiğinde kendisini ateş basmaya başlıyor. Neye uğradığını şaşırıp elindekini bırakıyor ve alev alev yanıyor. Bu sırada pusuda bekleyen adam şimdi ne emir verirsem uyacaksın diye telkinde bulunuyor. Pantolonun fermuarını indirip dalgayı çıkarıyor ve yalamasını emrediyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments