Arabam arıza yaptığı için hiç olmayacak bir kişiden iyilik dilenmek zorunda kalmıştım. Bu kişi kız kardeşimdi ve kendisini hiç haz etmezdim. Neyse mecburen odasına gittim ve arabasını 30 dakikalığına rica ettim. Kaşar benimle alay ederek vermek istemese de ona resmen yalvarmak zorunda kaldım çünkü bu gün faturaların son günüydü ve merkeze gitmem gerekiyordu.Orospu kardeşim benimle alay etti ve arabayı vermedi. Neyse o gün bir şekilde işimi halledebildim ve eve dönerken sayısal loto oynadım.

Ertesi gün çekilecekti ve içimde bana çıkacağına dair bir his vardı. Evet tam da tahmin ettiğim gibi oldu be 50 bin dolarlık bir ikramiye yakalamıştım. Bunun sevinciyle hemen en yakın arkadaşımı arayarak ona söyledim.Sanırım telefonda biraz fazla bağırmışım ki kız kardeşimde çıkıp odama geldi. Ne parası ne tutturdun diyerek oda seviniyordu. Orospu paranın kokusunu alınca bana iyi davranmaya başladı ve benden 300 dolar para istedi.

Geçen gün arabasını vermediği için ona kinlenmiştim ve bunu çok güzel bir şekilde intikamını alacaktım. Eğer bana blowjop yaparsa 300 doları ona verebileceğimi söylediğimde tabi ki hemen kabul etmedi fakat başka çaresi olmadığını anlayınca sikimi yemek zorunda kaldı.Bu şekilde aramızda bir cinsel ilişki gerçekleşen kız kardeşimle kısa süre içerisinde sevgili olduk ve onu her istediğimde sikme fırsatını elde ettim. Para insana neler yaptırıyor görüyorsunuz değil mi? Geçen gün arabasını vermeyen kız kardeşim bu gün kölem oldu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.