Geçmişte kız kardeşimle cinsel yakınlaşmamız olduğu için onu tekrar sikebilmek için elimden gelen her türlü piçliği yapıyordum. Güneşlenirken onu dikizleyerek zevke geldikten sonra yanına giderek sanki sohbet ediyormuş gibi yapacaktım fakat kız kardeşim hemen içimde ki piçliği sezdi ve bağırıp çağırmaya başladı.

Ardından bir bahane bulup sırtına güneş yağı sürmeyi teklif ettim fakat her türlü şeyi cinselliğe yorduğu için işim biraz zordu. Neyse ki sırtı güneş yanığı olmasın diye krem sürmeme izin vermişti ve sırtını okşarken götüne daha yakından bakınca sikim kalktı. Bunu fark eden kız kardeşim ise apar topar kalkıp içeri gitti.

Onu bu gün de sikemicem galiba diye düşünürken aradan bir kaç saat geçtikten sonra odasında uzanırken yakaladım ve onu dikizlemeye devam ettim. Bu sırada bir arkadaşı aradı ve telefonda konuşmaya başladılar. Dikkatimi çeken şey bu kaşar benim hakkımda aptal diye bir kelime kullandı. O an kan beynime çıktı ve gözüm hiç bir şey görmüyordu. İşte o an külotunu sıyırdığım gibi zorla sokarak kız kardeşime haddini bildirdim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.