Küçük şirkete sahip adam ofisinde kızıyla birlikte çalışmaktadır. Balık etli kızı babasının işlerini bitirmesini beklerken mastürbasyon yapmak için siyah deri koltuğa kuruluyor. İşleri toparlayıp 15 dakika içinde anne geldikten sonra çıkacaklardır. Hafta sonu olduğu için bugün yarım gün çalışıyorlar. Adam bilgisayar başındayken kızı görünmeyecek bir yere oturup elbisesini sıyırıp bacak arasını kurcalamaya başlar.

Çıkan seslerden ötürü iyi misin diye soran adama evet babacığım cevabını verir. Bir süre sonra sesler dahada artınca adam yerinden kalkıp neler olduğuna bakmak ister. Balık etli genç fıstık elbisesini hem alttan hemde üstten sıyırmış keyif yapmaktadır. Yakalanınca da pişkin pişkin rahat cevaplar verir. Burası senin ofisin olduğuna göre sorun yok gibi. Birazdan annen gelecek üstünü başını topla diyen babasına şöyle cevap verir “O zaman elini çabuk tut!”

Günah benden gitti diyerek pantolonun fermuarını aralayan adam her şeyi göze almıştır. Önce ağzını doldurur ergen çıtırın, sonrada kızı koltukta domaltıp seks için pozisyona sokar. Koca kıçının tadına bakmak için yavaşça sokar. Bir yandan da saate sürekli bakarlar çünkü karısı yolda ofise gelmektedir. 15 dakika içinde işlerini bitirirler, kızının ağzını dölle doldurduğu sırada ayak sesleri gelir ve ofisin kapısı açılır. Balık etli fıstık direk lavaboya kaçar adamda üstünü başını düzeltip hiçbir şey olmamış gibi davranır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments