Kendini beğenmiş kız kardeşim bale kursuna gidiyordu. Babam da sürekli onu götürüp getirmem konusunda beni tembihlemişti. Resmen onun özel şoförlüğünü yapıyordum ve bu epey can sıkıcıydı. Her sabah onu ve arkadaşlarını kursun olduğu yere bırakıyor, öğlen kursları bittiğinde geri alıyordum. Sıkıcı günlerimden birine yenisi eklenmişti ve kız arkadaşımdan ayrıldığım için kafam bozuktu.

Bu yüzden müziğimi açtım ve yola çıkarak söylene söylene kız kardeşimi almaya gittim. Her zaman ki yerden onları aldım ve eve getirdim. Orospu karılar gibi konuşup duruyorlardı ve başımı şişirmişlerdi. Nihayet eve vardık diye sevinirken salonda başımı ağrıtmaya devam ettiler. Bir ara sus pus olup aralarında bir şey konuştular ve pembe üstlü olan karşıma geçerek seksi hareketler yapmaya başladı.

Canım o kadar sıkkındı ki onların bu şebeklikleriyle ilgilenecek değildim. O gitti diğeri geldi ve kucak dansı yapmaya başladı. Kısa bir süre sonra ona da pas vermeyince kız kardeşim yanıma gelerek direk sikime sarıldı. Üvey olduğu için çok kızmadım ve onunla birlikte arkadaşlarına sırayla döşeyince keyfim yerine gelmişti.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment