İş yerinde yoğun bir gün geçirirken eşim aradı ve akşam yemeğine kız kardeşinin geleceğini söyledi. Kocası ile birlikte mi gelecekler diye sorduğumda, büyük bir kavga ettiklerini bu yüzden yalnız başına gelip gece bizde kalacağını söyledi. Gelirken bir şey lazım mı diye sorarak alışveriş listesini aldım ve işten çıktığım gibi markete uğradım.

Bana söylediği şeyleri aldıktan sonra evin yolunu tuttum ve ben gelene kadar çoğu yemeği hazırlamışlardı. Akşam yemeğini yedikten sonra biraz sohbet ettik ve aralarında ki sıkıntıdan bahseden baldız gerçekten üzgündü. Ertesi gün hanım işe gideceği için bunlar yatak odasına gidip yattı. Ev ufak olduğu için ben mecbur salonda uyumuştum.

Sabah kalktığımda eşim çoktan evden gitmişti. Gece çok çişim geldiği için sabah uyandığımda lavaboya giderken yatak odamızın kapısının açık olduğunu fark ettim. Kapıdan içeri göz ucuyla baktığımda baldızın kocaman poposunu gördüm ve parmak uçlarında içeri girdim. Götü o kadar güzel görünüyordu ki kendime hakim olamayıp sikimi çıkarıp o uyurken içine girdim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments