Babasının yanında çalışan bakire köylü kızı bu durumdan çok bunalmıştır. Babasının tavsiyesi üzerine evlenene kadar bekaretini korumak isteyen minik sarışın, yaşadığı dürtüler sayesinde kendisine hakim olmakta çok zorlanır. Komşu çocuğu olan elemanla fingirdeşen bu çıtır, her vakit bulduğunda onun yanına kaçıp gitmektedir. İş yaparken yemek molası geldiğinde samanlıkların üzerine uzanır ve hallere dalmaya başlar.

Bu sırada yanına gelen babası kızı oradan kaldırır ve işinin başına göndermek ister. Sakar kız, çalışmak istemediği için babasına karşı çıkınca adam çok sinirlenir. O sırada yemeklerin hazır olduğunu söylemeye gelen komşunun oğlu yanlışlıkla sopayı karnına yer. Acıdan kıvranmaya başlayan eleman zor nefes alırken, umursamaz baba çalışmaya devam eder.

Onunla özel olarak ilgilenmek isteyen minik kız, elemanı samanlıkların arasına götürerek sikine masaj yapmaya başlar. Kendisine hakim olmakta zorluk çektiği için ağzına alarak mükemmel bir oral seks sergiledikten sonra, bekaretini kaybetmemek için komşu çocuğuna götten verir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments