Ailecek vakit geçireceğimiz için o kadar mutluydum ki, anneciğim ve kız kardeşimle mangal partisi yaparak harika bir hafta sonu geçirecektik. Gerekli malzemeleri alıp eve geldiğimde bizimkiler çoktan toplanıp fotoğraf çekilmeye başlamışlardı bile. Hemen yanlarına katılarak bir kaç eğlenceli fotoğraf çekilmeye başladık.

Bu sırada ben mangalı yakmak için hemen arakaya geçerek sosisleri pişirmeye başladım. Bu sırada annem ve bacım dans pratiği yapmaya başladıklarını görünce, gözlerim kardeşimin götüne kitlendi ve sosislerden birini yere düşürdüm. Bu sırada bacım ona bakmamdan biraz rahatsız olmuş ve beni valideye şikayet etti.

Anamda hemen mangalın başına dönmemi söyleyince biraz üzülerek arkaya gittim ve uzakta olsa oradan tekrar kız kardeşimi izlemeye devam ettim. Bu sırada hızlıca pişen sosislileri annemlere kaç adet yiyeceklerini sordum ve kendisi 1 tane yiyeceğini fakat kız kardeşimin diyette olduğu için yememesi gerektiğini söyledi.

Bu konuşmanın ardından onun moralinin biraz bozulduğunu fark ederek yanına gittim. Bu sırada valide içeriden bir şeyler almaya gitmişti ve bir kaç tanesini bizimki göndermeden yemesini söyledim. Tam tabağı eline aldığında annem tekrar geldi ve kaçak iş yaparken bizi yakaladı. İşte tam bu anda onu savunarak, “-Anne sana hazırladık bunları.” diye basit bir yalan uydurdum.

Anam bunu duyunca çok sevindi ve sakın kız kardeşine gizlice o yemekten verme diyerek beni uyardı. Tabi ki onu destekleyerek koltuğa oturdum ve kız kardeşim bana bu konuda teşekkür etmek için elini sikime getirerek sıvazlamaya başladı. Böyle bir şeyin olacağı aklımın ucundan geçmese de gerçekten güzel yalıyordu. Sikim yeterince sertleşince onunla daha yakın olabilmek adına içeriye geçtik ve onun odasında sikiştik.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.