Her zaman yolculuk yaptığı taksiyi çağıran kadın ufak bir şok geçiriyor. Kapısının önüne gelen araca bindiğinde şoförün farklı olduğunu görüyor. Doğal olarak neden değiştiğini sorup muhabbeti başlatıyor. Aracı süren genç eleman ise babasının tatile çıktığını ve bir süre işlere bakması gerektiğini söylüyor. Sen John’un oğlu musun yok artık diye hayretlere düşen kadın hemen bir istekte bulunuyor.

“Baban bana aracı sürmeme izin verirdi, bugün taksiyi alabilir miyim?” diyerek saçma bir soru yöneltiyor. Bu cümleden sonra bizim tabanca hemen müşterinin kim olduğunu tanıyor. Babası bu sarışını nasıl pompaladığını oğluna anlatmış. “Sen şu kuşsun, deli gibi vurduran orospu” diye patavatsız bir şekilde kaşarın suratına söylüyor.

İşin özeti olarak aracı sana vereceğim fakat önce benimle ilişkiye girmen gerek diyor. Taksiyi süreceğin dair oğlanın ağzından söz alan motor tamam öyleyse sakin bir yere çek diyor. Kimseciklerin olmadığı yere gidip arka koltuğa geçen şoför çocuk istediği her şeyi elde ediyor, müşterisinden faydalanıyor. İş aracı vermeye geldiğinde ise bugün çok işim var başka zaman diyerek başından savıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments