Kız kardeşimle olan birlikteliğimiz bayadır devam ediyordu. Genelde ebeveynlerimiz uyuduğunda geceleri birbirimizi elleyerek zevke getiriyorduk ve bu durum git gide ilerliyordu. Son dönemde kız kardeşimi her bulduğum fırsatta sikerek rahatlar olmuştum ve bu bizim için normal bir şeymiş gibiydi.

Bu olayların iyice geliştiği dönemde bizimkiler gece bir etkinliğe katılacağı için evde parti vermeyi düşünüyorduk. Bu yüzden onların evden gitmesi beklerken kız kardeşimle bir yakınlaşmamız oluştu. Ona babamların evde olduğunu söylesem de beni dinlemeyerek beni azdırmayı başardı. Tam onu ellemeye başladığım sırada babam aşağı inince az kalsın yakalanıyorduk.

Hemen barın arkasına geçerek yakalanmaktan kurtulduk fakat kız kardeşim rahat durmayıp sikimi yalamaya başladı. Babam fark ederse ikimizi de evlatlıktan reddederdi ama bu işten ucuz sıyrıldık ve onlar evden gittiği gibi kız kardeşimle rahat rahat ilişkiye girdik. Diğerlerinden farklı olarak bu sefer kız kardeşimin içine boşalmak istedim ve amını dölledim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.