Üniversiteden dönen oğlunu büyük bir heyecanla karşılayan kadın, onu çok özlediği için kapıda büyük bir kucaklaşma yaparak oğluna sarılıyor. Son zamanlarda kocası ile yaşadığı sorunlar nedeniyle canı sıkkın olan kadın, okuldan dönen oğlu yüzünden yüzü gülmeye başlıyor. Bu konu üzerine konuşuyorlar ve eleman annesinin iyi hissetmesi için elinden geleni yapıyor.

Konuyu değiştirmek isteyen kadın, okul hakkında sorular sorarak konuyu değiştirmeye çalışsada bir türlü başaramıyor çünkü oğlu hala babasının ona aldığı yüzüğü taktığını fark ediyor. Daha fazla uzatmadan duşa girmek isteyen eleman, banyoya girdiğinde havlu olmadığını fark ederek annesine sesleniyor ve ricada buluyor.

Yalnızlık başına vuran esmer kadın, duş alan oğlunu gizlice izliyor ve sikini görünce bir süreliğine farklı düşüncelere bürünüyor. Akşam olduğunda ise oğlum ile nasıl yakınlaşabilirim diye düşünerek ona bir bardak su doldurup odasına gidiyor ve yanına uzanıyor. Havadan sudan laflarken seksi geceliği ile ona dekolte vermeyi ihmal etmiyor ve aynı yatakta uyumaya karar veriyorlar.

Azgın annenin asıl amacı oğlu ile ensest birliktelik yaşamak olduğu için, yattığı gibi kalçasını oğlunun sikine sürttürmeye çalışıyor. Bunu fark eden oğlan ise uzun süredir amı yaraksız kalan annesini anlayışla karşılıyor ve olgun kadının cazibesine dayanamayarak annesiyle ilişkiye giriyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

9 Comments