Nasıl bir teşkonun içine düştüm ben bilmiyorum. İlk başta annemle istemeden yakınlaşmaya başladık. Onunla ilgilendikçe bana yanladı ve cinsel arzularını dile getirdi. Bir anlık hata ettim ve onunla ilişkiye girdim. Sikimin tadını alan annem bu saatten sonra durmak nedir bilmedi. Her gün beni kıstırıp ilişkiye girmek istiyor. Evde kız kardeşim ve babam var, yakalanacağız diye ödüm patlıyor. Araya biraz mesafe koymayı denedim fakat onuda yapamadım. Çünkü karı çok azgın, onu sikerken aldığım keyfi hiçbir genç kızdan alamıyorum.

Neyse günler böyle geçerken ebeveynlerimin arası bozuldu ve boşanma kararı aldılar. Mahkeme sürecinde ayrı evlere taşındılar, bu sırada kız kardeşimle annem birlikte yaşamaya başladı. Bende babamla kalmayı tercih ettim, buna rağmen azgın anam her gün telefon edip eve çağırıyor. Bende arada gidip bir posta çakıyorum.

Bugün ise boka iyice battım. Evde kimse yok diye gene azgın anamı sikmeye gitmiştim. Meğerse kız kardeşim evdeymiş, ben sikişirken pat diye gelip yakaladı. Hemen üstümü başımı toplayıp oradan uzaklaşmam gerektiğini anladım. Bu sırada annem korkmana gerek yok, zaten kız kardeşim birliktelik yaşadığımızı biliyor dedi. Meğerse kahpe karı çoktan söylemiş benim haberim yok. Benim tek korkum ise bütün olan bitenlerin babamın kulağına gitmesi. Ertesi gün kardeşimin yanına gidip durumu konuşmak istedim, babama söylemeyeceğinden emin olmalıydım.

Bu seferde ufak sürtük sikimi avuçlamaya başladı, sonrada yapma dememe fırsat bırakmadan ağzına alıp yaladı. Bunu soyup kucağıma aldım tam kayıyordum ki, içeriye annem girdi. Nasıl bir boka battım bilmiyorum, battı balık yan gider misali oldu. Sinirimden ikisinide üst üste koyup grup seks yaptım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Mhtr 11 ay ago

    Emeğine sağlık admin family therapy ashley fires mom you belong to me yi de çevirebilir misin?