Liseye başladığımdan beri ailem üniversiteye hazırlanmam için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlardı. Önce dershanelere yazdırdılar ve 2 yıl boyunca gidip bir faydasını göremediğimi anladıklarında bana özel bir öğretmen ayarlamaya karar vermişlerdi. Sadece matematik dersim zayıf olduğu için iyi bir matematik öğretmeni ayarlamak istemişlerdi. Neyse ki babamın eski yıllardan beri arkadaşı olan bir dostu öğretmendi ve genelde üniversite öğrencilerine eğitim veriyordu.

Babam o arkadaşıyla iletişime geçerek benimle özel olarak ilgilenmesini istediğinde babamı kırmayıp kabul etmişti. Bende ilk zamanlar gerçekten ders çalışmak için sürekli olarak onun evine gidiyor, güzel notlar alıyordum. Aradan bir süre geçtiğinde, bana karşı bakışlarının değiştiğini fark ettim ve bende ona karşı boş olmadığımı gösterdim.

Bu şekilde başlayan yakınlaşmamız, uzun zamandır devam ediyor ve her ders çalışmaya gittiğimde babamın arkadaşıyla birliktelik yaşıyorum. Son ilişkiye girdiğimiz gün ise babam bizi kontrol etmek için gelmişti ve bizi iş üstündeyken yakalamıştı. Üvey olduğu için bunu pek sıkıntı etmedi ve yatağa o da katılarak öğretmenimle birlikte beni önlü arkalı becerdiler.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.