Duş almak için birden banyoya daldım ve içeride üvey annemin olduğunu görünce özür dileyerek kapıyı kapattım. Gerçekten içeride olduğunu bilmiyordum ve büyük bir hata yaptığımı düşünerek ondan özür diledim. Üvey annem ise işinin bittiğini ve içeriye gelebileceğimi söyledi. Üzerinde havlu vardı ve bedeni hala ıslaktı.

Bende içeriye girerek musluğa yöneldim ve suyu açtım. Isınması için beklediğim sırada benimle konuşmak istediği bir şey olduğunu öğrendim. Babamla bu gün yıl dönümü olduğunu söyleyince onu tebrik ettim. Biraz garip davranıyordu ve bu konuşmanın nereye gideceğini tahmin edebiliyordum. Durup dururken birden beni siker miydin diye sordu. Babam bunu öğrenirse başım belaya girer diye banyodan çıkmak istedim fakat annem önüme geçerek sadece soruyorum korkmana gerek yok dedi.

Bende böyle olunca eğer arada babam olmasaydı seni sikerdim diyerek cevap verdim. Benim cevabımı duyduktan sonra “baban çok çabuk boşalıyor ve beni tatmin edemiyor, sen yardımcı olur musun” dedi ve üzerindeki havluyu indirerek yanıma gelerek yere oturdu. Bende hiç tereddüt etmeden çavuşu çıkarttım ve dolgun dudaklarının arasına vermeye başladım. Üvey annem ile banyoda yaşadığımız ilişki inanılmazdı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.