Babamın doğum günü olduğu için tüm aile bir araya gelmişti. Hepimiz salonda otururken babam yeni aldığı telefon ile bir kaç fotoğraf çekilmek istedi. Hepimizi ayağa kaldırıp sıraya dizmişti ve bu sıkıcı günü nasıl eğlenceli hale getirebilirim diye düşünürken birden ablamın götü gözümün önüne geldi.

Hiç kimseye belli etmeden ayağa kalktım ve babam fotoğraflarımızı çekerken arkadan ablama yaslamaya başladım. Sanırım ebeveynlerimiz yanımızda diye sesini çıkartmıyordu ama çok keyif alıyordum. Bir süre dayadıktan sonra elimi onun bacak arasına götürdüğümde aşırı derecede ıslanmıştı. Amcığı resmen alev gibi yanıyordu ve zevk suları ellerime akıyordu.

Babam hala inatla fotoğraf çekilmeye devam ettiği için bu fırsattan iyi yararlanıp ablamın içine sokmayı başardım. Bir süre geçtikten sonra bu fotoğraf çekilme olayı sonlandığında hemen toplandık ve yakalanmadan hiç bir şey yokmuş gibi oturmaya başladık. Bu sırada ablam odasına gidip 20 dakika dinleneceğini söyledi. Bende durur muyum hemen peşinden gittim ve odasına ona yerleştirdim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments