Üniversiteden döneceğim için çok heyecanlıydım çünkü annemi görmeyi çok özlemiştim. Ben okuldayken babamla ayrıldıkları için yalnız yaşıyordu ve bu durum beni epey endişelendiriyordu. Bu yüzden artık onun yanında olabilecek, her ihtiyacına koşabilecektim. Okul bittiği gibi eşyalarımı toplayarak ilk uçakla yaşadığım şehre döndüm.

Hava alanından çıktığım gibi otoparka doğru ilerledim. Annem beni karşılamaya gelecekti ve uzaklardan onun arabasını gördüğümde koşar adımlarla yanına gittim. O kadar sevinçliydik ki hemen kucaklaştık ve arabaya binerek eve doğru gitmeye başladık. Eve giderken neler oldu neler bitti her şeyi konuşuyorduk fakat annem genelde cinsellikle ilgili şeylerden bahsediyordu.

Benim memelerine baktığımı fark etmiş olmalı ki arabayı sağa çekti ve çaktırmadan bakmana gerek yok oğlum diyerek üstünde ki elbisenin ön fermuarını açarak bana o dimdik göğüslerini gösterdi. Artık baban yok ve evimizin erkeği sensin diyerek onu ellememe izin verdi. Yol kenarında kısa bir saksonun ardından eve geçtik ve ondan sonra ki günlerde sürekli olarak annemle birliktelik yaşadık.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Anonim 1 sene ago

    Devamını istiyodum ben ama yok ama mükemmel SİKME SAHNESİ DAHA ÇOK GELSİN