Normalde erkenden yatarım fakat bu akşam gözüme bir türlü uyku girmedi. Bari salona ineyimde annemle televizyon izlerim diye düşündüm. Bir baktım ki alt katta kimsecikler yok. Yatak odasını kontrol ettim oradada değildi. Bu saatte dul bir bayanın dışarıda ne işi olabilirdi ki? Muhakkak görüştüğü birileri vardı, durumu hemen anladım.

Babamla boşanalı henüz 2 hafta olmasına rağmen arap atı gibi çok hızlı manita yapmış. Uzun zamandır onda gözüm vardı ve nihayet boşandılar, elime geçen bu fırsatı kaçıramazdım. Annemi başka bir adama kaptırma gibi bir niyetim yok. Bütün gece eve dönmesini bekledim, kapı açıldı. Birileriyle vedalaşıp salona geldi. Onu sıkıştırıp ne haltlar karıştırdığını öğrendim.

İş yerinden sikik bir herifle akşam randevusuna çıkmış. Onun sahibi ben olduğumu göstermeliydim. Biraz zor kullanmam gerekti ama bunu yaptım. Nasıl mı? Arkasına geçip ellerimle göğüslerini sıktım. Neler yapıyorsun dur falan saçmaladı ama dinlemedim. O gece ona zorla sahip oldum ve artık sevgili olduk diyebilirim. Ertesi hafta film izlemek için sinemaya gittik, oradada buna bi posta attım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments