Şehir dışında okuyan gözlüklü çocuk eve geri döner. Babası hafta sonu iş gezisine çıkacaktır. Dolu dolu 2 gün boyunca annesine altyazılı ayak fetişi yapacaktır. Bu fantezi türünü seven bir çok izleyicimiz olduğunu biliyoruz. Amatör ve milfi aynı filmde sevenler kaçırmasın!

Aslında bu ana oğul ikilisi her şeyi planlamıştır. Oğlanın okuldan döneceğini bilen olgun sarışın bilerek eşini şehir dışına gönderir ki çocukla evde yalnız kalabilsin. Kendisi ne kadar büyük olsada 18ine yeni girmiş erkeklerle seks yapmayı seviyor. Çocuğun okulda olduğu bir sene boyunca hep onun hayalini kurmuştur.

ben okulda olduğum dönem annem yarağımı özlemiş ayak fetiş
Okuldan döndüğüm gibi annemin ihtiyaçlarını giderdim

Eşi kapıdan çıkıp gittiği gibi mutfakta öpüşmeye başlayan ikili devamını getiriyor. Mutfak tezgahının üzerine kıçını koyan kadın ayaklarını yalatmaya başlıyor. Sonrasında bacaklarını açarak saçlarından tuttuğu oğlanın kafasını cinsel organına bastırıyor. Ateş bacayı sarınca yatak odasına geçiyorlar. Balık etli annesini kucakta hoplatıyor ve en son sırt üstü yatırıp boşalıyor. Dudaklarından öperek hafta sonunun daha yeni başladığını söylüyor.

Olgun ensest sevenler kadının daha önce paylaştığımız diğer filmine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

8 Comments