Babam öldüğünden beri kafası yerinde olmayan annem, sürekli kendisini kaybederek ne yaptığını bilmez bir hale geliyor. Bu yüzden erkek kardeşim ile onu evde yalnız bırakmamak istiyor, kendisine zarar vermesinden çok korkuyoruz. Bir gün markette eve geldiğimde her zaman ki gibi travma geçiriyordu ve ne yaptığını bilmez halde ayakta duruyordu.

Sırf bu yüzden benim birader ile tartıştım ve ona neden annemize göz kulak olmadığını söyleyerek bağırıp çağırdım. Annemi kolundan tuttuğum gibi yatak odasına götürerek yatırdım ve kardeşimin yanına giderek onunla bu durumu nasıl çözebiliriz diye konuşmaya başladım. Babam ne yapıyor da biz yapamıyoruz diye düşününce, kadının cinsel ihtiyaçlarını karşılamadığımızı fark etik. Bu yüzden annemin odasına giderek durumu ona anlattık fakat kabul etmedi.

Ben böyle bir şey yapmanızı istemiyorum diyerek sert çıksa da, eğer buna izin vermezse evden gideceğimizi ve tamamen yalnız kalacağını söyledim. Bunu duyunca bizleri de kaybetmemek için her istediğinizi yapabilirsiniz diyerek bize karşı olan tavrını değiştirdi. Bu sayede erkek kardeşimle beraber dul annemi araya alıp fena şekilde öttürdük.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments

 • Annenin amı 11 ay ago

  Annenin amı çok tatlı

 • Anonim 11 ay ago

  Bunu ikinci defa koydun aga

  • Admin 11 ay ago

   Merhabalar, öncesinde ingilizce olarak paylaşmıştık altyazı değildi. Şimdi türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.