Birgün eve geldiğimde annemi salonda ağlarken buldum. Elinde bir mektup vardı onu okuyordu, içeriye girdiğim gibi kağıdı bana uzattı. Babam şirketi batırmış ortalığı dolandırıp yurtdışına kaçmış. Anlayacağınız üzere annemle beni piç gibi ortada bırakıp gitmiş. Üzüntüden ağlayan kadın yıkılmış durumdaydı, neyse ki artık yetişkin olduğuma göre eve benim bakmam gerekiyor.

Ona kocaman kucak dolusu sevgiyle sarılıp teselli ettim. Laf arasında seks hayatının zirvesinde olduğunu söyleyen evimizin kadını ben ne yapacağım şimdi diye düşünüp duruyordu. Biz yeni hayatımıza alışmaya çalışırken aradan altı gün geçti. Gece televizyonda sevdiğim film vardı, onu izlerken kanepede donla uyuya kalmışım.

Sabah erken kalkan annem beni salonda görmüş. İstemsiz şekilde sabah ereksiyonu yaşadığım için donumun içindeki kobra taş gibiymiş. Yarağa hasret kalan kadın gelip benimkini avuçlamaya başladı. Gözlerimi açtığımda sen ne yapıyorsun dememle birlikte kafamda şimşekler çaktı. Çünkü artık peder olmadığına göre bu evin ihtiyaçlarını benim gidermem gerekiyordu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments

  • Mustafa 1 sene ago

    Admin gün içinde 50 kere girdim ama tüm yorumları bir anda yayımlamışsın. Yorumların hepsini okuyamıyorum 🙁

  • fbninkocası 1 sene ago

    admin iliklerime kadar boşaldım adamsın

  • daklsjksşdasşl 1 sene ago

    Çok dramatik ve üzücü bir çalışma olmuş. Her haliyle derinden vuran bir hikayesi var. Ağlayarak çektim 31’imi tebrikler.