Üniversitede ki ilk senesini tamamlayan kızıl saçlı genç kız, eve dönerken ailesin sürpriz yapmak ister. Bir arkadaşını da yanına alarak eve gelir ve babasıyla kucaklaşır. Annesini görmek istediğinde iş seyahatinde olduğunu öğrenir. Bu gününün babalar günü olduğunu öğrendiğinde ise ona hediye alamamış olması oldukça üzücüdür. Bari akşam yemeğine dışarıya çıkalım diye babasıyla anlaşırlar.

Odaya geçerek üstlerini değiştireceklerini söyleyen kızlar üniversitede ki erkeklerden şikayet etmeye başlarlar. Seks konusunda bir şey bilmeyen erkeklerden sıkıldıkları için kendileri eğlenmek isterler. Esmer kız arkadaşının amına yapışarak dillemeye başlar. Bu sırada içeride şekerleme yapan adam uyanır ve kızların odasına gelerek ne yaptıklarını görür.

Özür dileyerek odasına giden eleman bu görüntü karşısında siki kalktığı için çavuşu tokatlayarak boşalmak ister. Babasına yakalanan lezbiyen kızlar, ona babalar günü hediyesi vermek için siyah iç çamaşırlarını kuşanırlar. Odaya gittiklerinde babasını 31 çekerken gören çıtır, hemen sike yapışarak babalar günün kutlu olsun babacığım der ve arkadaşıyla birlikte onu coşturur.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments