İki genç erkek gizlice kızların soyunma odasına giriyor. Dolapları karıştırırken buldukları iç çamaşırlarını koklayarak azıyorlar. Sessizce aralarında konuşurlarken kapı sesini duyuyorlar ve saklanmak için yerdeki havluları kullanıyorlar. İçeri giren genç fıstıklar onları fark etmeden soyunmaya başlıyorlar. Bizim piçlerde gizlice kızları kesmeye başlıyor.

Esmer olan kız sarışına üstümdekini çıkartmama yardımcı olur musun diyerek arkasını dönüyor bu sırada havluların altından bakan elemanlar iyice kitleniyor ve kızları kesmeye devam ediyorlar. Hatunlar tamamen soyunup çırılçıplak kaldıklarında yerdeki havluları fark ediyor. Orada iki erkek olduğunu anlıyorlar ve onlara dönerek amcıklarıyla oynamaya başlıyorlar. Bu sayede yılanı deliğinden çıkartmayı hedefleyen dövmeli orospular amaçlarını tam başaracakları sırada içeriye öğretmenleri giriyor.

Kızları çırılçıplak gördüğünde onlara bağırıyor ve gidin duş alın diye kızıyor. Bu sırada tam yuvalarından çıkacak erkekleri görüyor ve burada ne yapıyorsunuz diyerek onlara da fırça çekiyor. Sizi cezalandıracağım diyerek tehdit etmeye başlıyor. Azgın öğretmen şortları indirdiğinde kocaman sikleri görüyor. Fazla dayanamıyor ve dizlerinin üzerine çökerek sırayla ağzına almaya başlıyor. Korkudan titreyen çocuklar bir anda rahatlayarak kendilerini hocasını sikerken buluyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.