Annenin başı kızıyla derttedir, sebebi ise henüz liseye giden kızı mastürbasyon yapmadan duramamaktadır. Kırmızı mini eteğiyle malını sergileyen küçük kaşar okulda boş bulduğu bir yerde mastürbasyon yapıp kendini parmaklamaya başlıyor. Onu gören öğretmende hemen yakaladığı gibi disipline götürüyor. Tabi ailesini arıyorlar ve herşeyi anlatıyorlar. Kızını alıp eve getiren annecik ise onunla oturup bir konuşma yapıyor.

Bu yaşta bu kadar sekse düşkün olmasının normal olmadığını ve ayrıca okulda yapmaması gerektiğini söylüyor. Hemen yan tarafta annesinin sevgilisi oturduğu için kaşar utanıyor ve bunları Danny’nin önünde konuşmasak olmaz mı diyor. Kızını odaya gönderen kadın, erkek arkadaşından ricada bulunuyor. Dışarı çıkması gerektiğini ve ona göz kulak olmasını söylüyor.

Adamımız ise burada devreye giriyor, laptopunu açıp internette gezerken odadan inleme sesleri geliyor. Hemen koşup genç sürtüğün odasına giriyor ve sessiz olmasını söylüyor. Tam çıkacakken muhabbet açılıyor ve yatağa oturup ona neden bu kadar mastürbasyon yaptığını soruyor. Liseli kızın cevabı ise hiç sek yapmadığı için canım çok istiyor oluyor. Belki bir kez ilişkiye girsem isteğim gider diyerek adamın üstüne çullanıyor. Annesinin erkek arkadaşıyla niyeti bozan liseli kendini siktirmeye başlıyor. Tam sikilirken içeriye annesi geliyor ve kızıyla sevgilisini basıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.