Üç yakın arkadaş Uzun bir aradan sonra buluşurlar. Yaz sıcaklarında serinlemek için bikinilerini giyip şezlong üzerinde dana gibi yatarlar. İçlerinden birisi dışarıya çıkıp gezelim diye orta bir fikir atar fakat bunu diğerleri onaylamaz. Aşırı sıcaktan başlarına güneş geçme ihtimali oldukça yüksektir. Onun yerine kapalı havuzda serinleme fikri daha mantıklı gelir.

Hatunlar havuza gelmeden öncesinde aksiyonun baş rol oyuncusu olan ayyaş adamımız vardır. Kendini kaybedecek kadar alkol içen herif sızacak yer arar, kapalı havuzun sürgülü kapısını açıp içeriye girer. Boş şezlongu görünce elinde şişeyle üzerine yatıp uyuya kalır. Bu sırada yukarıda bahsettiğimiz motorlar suya girmek için buraya gelecektir.

İçeride yatan yabancı birini görünce tedirgin olurlar. Eğlence aradıkları için temkinli bir şekilde yaklaşarak bakarlar. Uyuduğunu görünce havuzdan su alıp suratına atarlar. Küfür ederek kendine gelen herif neler olduğunu anlamaya çalışır. Doyumsuz karılar tek sike talip olacak kendi aralarında paylaşacaklardır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment